Slapukai (cookies)

Interneto svetainėje www.pramonei.lt naudojamų slapukų pagrindinė paskirtis yra rinkti duomenis, reikalingus įvairioms analizėms atlikti, siekiant užtikrinti, kad naudotojams būtų kuo patogiau naudotis interneto svetaine. Šiuos duomenis kaupiame tam, kad galėtume atsekti duomenų srautą ir naudotojų charakteristikas, rinkti informaciją apie svetainės lankytojų veiksmus ir prioritetus, o pagal apibendrintą informaciją kaupti vidaus statistikos duomenis, padedančius gerinti mūsų internetines paslaugas.

Jokie slapukai ar informacija, surinkta naudojant slapukus, neperduodama trečiosioms šalims. Šią informaciją kaupiame tokiu būdu, kad nebūtų atskleista nė vieno naudotojo tapatybė. Mes niekada nesistengiame nustatyti asmenų, kurie lankosi mūsų interneto svetainėje, tapatybės. Šioje svetainėje surinktų duomenų nesusiejame su jokia asmens tapatybę atskleidžiančia informacija, nepaisant to, iš kokio šaltinio ji gauta. Jeigu norėsime per mūsų svetainę rinkti asmens tapatybę atskleidžiančius duomenis, būtinai apie tai informuosime ir Jūs galėsite bet kada išjungti šių slapukų saugojimo funkciją savo interneto naršyklėje.

KAS YRA SLAPUKAS?

Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje, kad galėtų šį kompiuterį atpažinti, kai kitą kartą apsilankysite mūsų svetainėje. Slapukuose kaupiama informacija apie tai, pavyzdžiui:

  • Ar naudotojas prisijungęs prie interneto svetainės?
  • Kaip naudotojas naudojasi interneto svetaine?
  • Ko naudotojas ieškojo interneto svetainėje?

Slapukas yra pasyvus failas, kuris negali Jūsų kompiuteryje skleisti virusų ar kitų žalingų programų, tokių kaip šnipinėjimo ar kenkėjiškų programų. Pagrindinė  interneto svetainėje naudojamų slapukų funkcija – padėti kaupti duomenis apie naudojimąsi šia svetaine, kad svetainės administratorius galėtų užtikrinti naudotojams didesnį patogumą. Kai kuriais atvejais slapukas reikalingas tam, kad naudotojams interneto svetainėje būtų galima teikti tam tikras paslaugas.

Slapukai iš naršyklės dažnai ištrinami automatiškai, kai naršyklės langas uždaromas (taip vadinami – seanso slapukai). Internetinėse svetainėse talpinamų slapukų veikimo trukmė gali būti įvairi, o kai kurie slapukai gali būti saugomi tol, kol yra ištrinami. (nuolatiniai slapukai). Tam tikslui nuolatiniai slapukai paprastai įrašomi į kietąjį diską. www.pramonei.lt naudoja tiek seanso, tiek nuolatinius slapukus, nes abu slapukų tipai reikalingi įvertinti įvairius svetainės naudotojų duomenų srautus. Be to, pirmosios šalies slapukai paprastai skiriasi nuo trečiosios šalies slapukų. Pirmosios šalies slapukus nustato interneto svetainė, kurioje lankosi naudotojas, o trečiosios šalies slapukus nustato trečioji šalis, turinti elementą, įdiegtą interneto svetainėje , kurioje lankosi naudotojas. Trečiosios šalies slapukai priskiriami prie kitų slapukų, kuriuos paprastai nustato žiniatinklio analizavimo programos. www.pramonei.lt naudoja ir pirmosios, ir trečiosios šalies slapukus.

SLAPUKŲ NUSTATYMAS JŪSŲ NARŠYKLĖJE

Visose naršyklėse numatyta galimybė ištrinti slapukus – atskirai po vieną arba visus iš karto. Detalesnės instrukcijos priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Tolesnėse nuorodose rasite instrukcijas, kaip tai padaryti Jūsų naršyklėje. Atminkite, jeigu naudojate kelias naršykles, nustatymo parametrus turite sureguliuoti visose naršyklėse.

Slapukas įrašomas Jūsų kompiuteryje – taigi visada galėsite matyti, pakeisti arba ištrinti įrašytus slapukus. Tikimės, kad www.pramonei.lt leisite nustatyti slapukus, nes tai mums padės gerinti svetainės veiklą ir funkcijas, bei teikti savo vartotojams paslaugas. Jūs galite apriboti arba uždrausti slapukų naudojimą savo naršyklėje; tačiau gali būti, kad be slapukų negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.

INSTRUKCIJOS POPULIARIAUSIOMS NARŠYKLĖMS: